ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGORDY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Produkty pszczele - Buccopolis Oleisty propolis w płynie 15ml

Symbol: 67001

43.50 zł

Produkty pszczele - Buccopolis Oleisty propolis w płynie 15ml


Wskazówki dotyczące użytkowania:
1 kropla / na kg masy ciała / dziennie - 1 pipeta = 15 kropli 3 do 5 razy dziennie (dorośli 60 do 80 kg). Używać e formie czystej lub rozcieńczonej do płukania (gardła, dziąseł, owrzodzeń jamy ustnej, żołądka ...) lub stosowania zewnętrznego ( uszy, oparzenia, skaleczenia, infekcje drożdżakowe, świąd o rożnej etiologii ...). Nie stosować w przypadku alergii na produkty pszczele. Unikaj oczu. Dzieci: dostosuj dawkę według wagi. Produkt bezalkoholowy.
Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Trzymać z dala od dzieci. Nie stosować w przypadku alergii na propolis. Przerwać stosowanie w przypadku oznak wrażliwości.

Przechowywać z dala od światła w temperaturze pokojowej do 25 ° C.Może działać wspomagająco na:
Propolis jest brązową żywicą zebraną przez pszczoły z pąków, osłonioną w ulu przeciwko rozwojowi mikroorganizmów szkodliwych dla roju. Oczyszczająca i łagodząca moc propolisu, znakomitego środka bakteriologicznego, skoncentrowana jest w tym wyjątkowym produkcie, idealnym ze względu na jego oleistą konsystencję. Działa łagodnie na wszystkie błony śluzowe, nawet te bardzo wrażliwe (uszy, nos, pochwa, wszelkiego rodzaju rany ...).

Składniki:
Skład: maksymalnie skoncentrowany oleisty ekstrakt propolisu 14,20% ekstrakt z 80% suchej pozostałości, z zimnej ekstrakcji ultradźwiękami (od 80% do 98% substancji czynnych).

Produkty pszczele - Buccopolis Oleisty propolis w płynie 15ml, 67001

Nasze rekomendacje