ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń
Ogrody Hildegardy

Oferta dla firm

Jeśli prowadzisz sklep z produktami zielarskimi, suplementami diety, produktami ekologicznymi nasza oferta jest dla Ciebie. Jeśli prowadzisz sklep internetowy z tego typu artykułami - nasza oferta jest również dla Ciebie. Jesteśmy dystrybutorem doskonałej jakości produktów zielarskich i produktów BIO. Zostań naszym partnerem handlowym. Napisz do nas i poznaj warunki współpracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny:608 509 453 lub mailowy: sklep@ogrodyhildegardy.pl.
Zapraszamy.
 

Skontaktuj się z nami


* wymagane pola
Podanie Twoich danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych i podmiotem prowadzącym sklep internetowy OgrodyHildegardy.pl jest Krzysztof Baran, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: Mouton Interactive Krzysztof Baran wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, adres głównego miejsca wykonywania działalności w Siedlcach, ul. Starowiejska 265, kod pocztowy: 08-110, posiadający numer NIP: 821-152-01-37, REGON: 711650928.

Twoje dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie i przechowywane będą do czasu udzielenia odpowiedzi lub do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych.

Więcej informacji: www.mouton.pl/ODO
Ogrody Hildegardy