ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGORDY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Krem fiołkowy intensywny 50ml

Symbol: B0017

127.30 zł

Krem fiołkowy intensywny 50ml


Balsam został wykonany zgodnie z oryginalną recepturą św. Hildegardy. Substancja tłuszczowa, w tym przypadku masło Shea pełni rolę nośnika składników aktywnych.

Według pism św. Hildegardy fiołek jest „między zimnem a gorącem”, jego kolorystyka jest dyskretna, a rośnie dzięki miękkości i lekkości powietrza. Pasjonaci św. Hildegardy mogą odwołać się do rozdziału książki „Physica” poświęconego fiołkowi, aby zapamiętać wszystkie korzyści.
Róża posiada tak niezwykłą siłę oddziaływania, że wzmacnia właściwości wszystkich kosmetyków i maści, do których jest dodawana.
Z jej wielu zalet możemy w pełni korzystać zarówno poprzez skórę, jak i zmysł powonienia dzięki przyjemnemu zapachowi, który zachwyca serce.

Główne składniki aktywne:

- Fiołek: zawiera śluzy, saponiny, kwasy organiczne, żelazo i wiolaminę oraz charakterystyczny olejek eteryczny. Usuwa zanieczyszczenia ze skóry i chroni ją przed szkodliwym działaniem słońca. Jest to bardzo cenny kwiat leczniczy według św. Hildegardy.

- Lipa: Kwiaty tego drzewa dostarczają charakterystycznego olejku eterycznego i farnezolu, bardzo kojących i zmiękczających składników aktywnych.

- Róża: zawiera olejek eteryczny, flawonoidy, witaminę C i mikroelementy. Substancje te pomagają przywrócić elastyczność i młodość w najbardziej delikatnych obszarach, takich jak okolice oczu, dekolt i piersi. Cenne przeciwutleniacze tego kwiatu chronią skórę przed wolnymi rodnikami.

Sposób użycia:

- Nakładaj dwa lub trzy razy dziennie na wybrany obszar i wykonuj delikatne masaże okrężne.
Ostrzeżenie: nie stosować na otwartą ranę.


Może działać wspomagająco na:
Nerwobóle, bóle głowy i zapalenie zatok, wrzody nowotworowe, mastopatia, mięśniaki, leczenie blizn pooperacyjnych, trudno gojące się rany, torbiele piersi, guzki tkanki łącznej, rak piersi, zapalenie węzłów chłonnych, ochrona podczas radioterapii oraz przed szkodliwym polem magnetycznym.

Składniki:
Masło Shea * · Ekstrakt z lipy drobnolistnej* olej słonecznikowy * · Ekstrakt z kwiatów oraz liści fiołka wonnego° · Zapach * · Olejek z róży damasceńskiej · Geraniol ^ · Linalool ^ · Cytral ^ Farnesol ^
* z rolnictwa ekologicznego
° ze zbiorów w naturze
^ z naturalnych olejków eterycznych

Krem fiołkowy intensywny 50ml, B0017

2021-01-19 11:28:35
Super krem, jestem zadowolona z dzialania. Uzywam i do twarzy i do innych miejsc które wymagają pomocy. Polecam.

2021-05-02 11:20:48
Kupiła krem intensywny bo ten tańszy słabo działa

2021-05-11 09:33:02
Super produkt.Szybki proces realizacji zamówienia.

2021-05-28 20:45:25
Kupowałam taki krem w innych sklepach a ten jest wyjątkowo delikatny, dobrze się wchłania, nie pozostawia plam i pięknie pachnie. Kupię ponownie - ogrody Hildegardy mają produkty najwyższej jakości.

2021-06-20 11:36:57
Najlepszy krem - balsam na rynku. Zakupiłam ponownie ze względu na jego wydajność- starcza na dłuższy czas i co najważniejsze działa i widać efekty! Sprawdziłam przy silnym bólu głowy smarując czoło, skronie i kark. Zastosowałam również przy uczuleniu na twarzy, szyi (drobne krostki ropne) po dwóch dniach znikły - smarowałam rano i wieczorem. Polecam wszystkim.

2021-06-23 14:06:02
Warto spróbować. Na pewno nie zaszkodzi a może pomóc

2021-07-26 17:15:40
Rewelacja. Torbiel zniknęła z piersi po dwóch tygodniach stosowania.

2021-08-01 18:14:02
Działa, ale mam wrażenie, że krem Hildegardy fiołkowy intensywny z innej firmy działał nieco mocniej

2021-09-01 08:48:52
Krem dobrej jakości, polecam ! cena korzystna w porównaniu z kremem innej firmy

Nasze rekomendacje