ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Kasztanowe orzeźwienie

Symbol: set_ko

187.10 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: OgrodyHildegardy.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Kasztanowe orzeźwienie


To idealny podarunek dla każdego niezależnie od wieku. Kasztan oprócz niesamowitych walorów smakowych ma właściwości wzmacniające i lecznicze. Obok kopru włoskiego i orkiszu jest jednym z 3 produktów w pełni przyswajalnych przez nasz organizm.
W zestawie  znajdują się: W zestawie otrzymujesz gratis lniany woreczek, którego możesz potem użyć do przechowywania pieczywa.
Oto, co mówi św. Hildegarda  o owocach kasztanowca: „… są one pożyteczne w zwalczaniu każdej choroby jaka dotyka człowieka”, „… kto cierpi na wątrobę, niech często miażdży kasztany, wkłada je do miodu i zjada z miodem, a zostanie wyleczony…”, ” kto odczuwa dolegliwości serca, przez co staje się smutny powinien często zjadać surowe kasztany… człowiek ów odzyska siły, bowiem dobra siła kasztanów usuwa niedomagania serca i wzmacnia ten organ”.
 

Kasztanowe orzeźwienie, set_ko

2024-03-26 19:13:04
wyśmienity bukiet zarówno na śniadanie kolację jak i podwieczorek albo nawet jako dodatki do upominków okolicznościowych POlecam po wielokrotnej degustacji

Oferta tygodnia