ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Kolagen Naturalny Graphite 200 ml

Symbol: kolagen_naturalny_graphite_200ml

327.00 zł

Producent: Colway
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: OgrodyHildegardy.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Kolagen Naturalny Graphite 200 ml


Profesjonalny preparat do zadań specjalnych i zastosowań nie tylko na skórę.

Właściwości produktu Kolagen Naturalny Graphite
Kolagen Naturalny Graphite pobudza procesy regeneracyjne skóry, aktywnie ją wzmacniając i odżywiając. Ze względu na swój wysoki poziom napigmentowania jest przeznaczony do pielęgnacji mniej wrażliwych partii ciała, takich jak: włosy, paznokcie, dłonie i stopy. Stanowi również idealną pomoc w kuracji obolałych stawów.

Żel kolagenowy Graphite skutecznie regeneruje kruche i łamliwe paznokcie, wzmacniając i odbudowując ich płytkę; jednocześnie wygładza suche lub uszkodzone skórki. Systematycznie aplikowany, zmiękcza nawet mocno zrogowaciały naskórek, docelowo regenerując popękane pięty.

Jest on również zalecany do pielęgnacji włosów – szczególnie przetłuszczających się, a także do skóry głowy z problemami łojotokowymi – jako kuracja normalizująca i wygładzająca.

Dodatkowo, ten niezwykle wszechstronny w zastosowaniu preparat, stanowi doskonałą bazę do wykonania pielęgnacyjnych kąpieli kolagenowych – zarówno w domu, jak i w gabinetach odnowy biologicznej. Podczas takich kąpieli, pod wpływem ciepłej wody, kolagen rozpada się na mniejsze cząsteczki, które równomiernie przenikają przez skórę i wykorzystywane są do regeneracji tkanek organizmu.

Sposób użycia:
Kolagen Graphite należy rozprowadzić po skórze wmasowując do całkowitego wchłonięcia. Następnie po kilku minutach (około 2) zaplikować balsam pielęgnacyjny.
Ze względu na swój ciemniejszy pigment, zaleca się aplikować go na miejsca mniej widoczne (stopy, włosy, nogi) na oczyszczoną i zwilżoną skórę wodą. Należy zaznaczyć, że ma on dokładnie te same właściwości co inne kolageny, lecz jest innego stopnia oczyszczenia. Dlatego jest to najbardziej ekonomiczny rodzaj kolagenu.
Kolagen na włosy: Nanieść kolagen na świeżo umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Wmasować w skórę głowy i włosy, po kilku minutach (około 2) zaplikować kosmetyki do stylizacji włosów.
Kolagen na stopy: Wmasować kolagen w umyte wilgotne stopy. Po kilku minutach (około 2) wmasować krem pielęgnacyjny.

Kolagen Naturalny Graphite 200 ml, kolagen_naturalny_graphite_200ml

Oferta tygodnia