ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Krem nagietkowy 50ml

Symbol: B0018

139.00 zł

Producent: Les Jardins de Sainte-Hildegarde
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: OgrodyHildegardy.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Krem nagietkowy 50ml


Balsam został wykonany zgodnie z oryginalną recepturą św. Hildegardy. Substancja tłuszczowa, w tym przypadku masło Shea pełni rolę nośnika składników aktywnych.
Róża, której nie widać w składzie, ma postać olejku eterycznego w tym preparacie i jest zawarta w liście składników jako „zapach”.
Święta Hildegarda pisze o nagietku „że jest pełen zieleni i jest bardzo przydatny w pielęgnacji ciała”, a o marchewce „jest pociechą dla człowieka”.
Lipa ma w sobie wielkie gorąco, które z korzeni wędruje do gałęzi i liści. Hildegarda zaleca umieszczanie świeżych liści lipy na twarzy i oczach, może być również stosowana do kąpieli. Wyciągi z lipy zawarte w tym kremie pozwalają korzystać ze wszystkich jej właściwości.
Róża posiada tak niezwykłą siłę oddziaływania, że wzmacnia właściwości wszystkich kosmetyków i maści, do których jest dodawana.
Z jej wielu zalet możemy w pełni korzystać zarówno poprzez skórę, jak i zmysł powonienia dzięki przyjemnemu zapachowi, który zachwyca serce.
Główne składniki aktywne:
- Nagietek: zawiera flawonoidy: przeciwutleniacze, które hamują stany zapalne (witamina P, która chroni delikatne naczynia włosowate i może naprawić uszkodzenia skóry), karotenoidy, które są bardzo silnymi przeciwutleniaczami, zwalczają wolne rodniki, które mogą powodować uszkodzenia tkanek. Poprzez swoje działanie dezagregujące karotenoidy odgrywają rolę ochronną. Nagietek dostarcza także śluzów, cennych składników kojących delikatną skórę.
- Lipa: Kwiaty tego drzewa dostarczają charakterystycznego olejku eterycznego i farnezolu, bardzo kojących i zmiękczających składników aktywnych.

- Róża: zawiera olejek eteryczny, flawonoidy, witaminę C i mikroelementy. Substancje te pomagają przywrócić elastyczność i młodość w najbardziej delikatnych obszarach, takich jak okolice oczu, dekolt i piersi. Cenne przeciwutleniacze tego kwiatu chronią skórę przed wolnymi rodnikami.

- Marchewka: dostarcza karotenoidów i przeciwutleniaczy, które sprzyjają harmonii cery.

Sposób użycia:
Nakładaj raz lub dwa razy dziennie na wybrany obszar i wykonuj delikatne okrężne masaże.


W dziełach św. Hildegardy znajdują się informacje, że ten produkt/składnik może działać wspomagająco na:
stany zapalne skóry, pielęgnacja skóry wrażliwej ze skłonnością do wyprysków, żylaki, oparzenia, łupież

Składniki:
Masło shea * ekstrakty z kwiatów nagietka * olej słonecznikowy * ekstrakty z kwiatów lipy drobnolistnej* ekstrakt z owoców wanilii * olej kokosowy * ekstrakty z korzenia marchwi Zapach * Citral ^ Linalool ^ Limonene ^ * z rolnictwa ekologicznego
° ze zbiorów w naturze
^ z naturalnych olejków eterycznych

Krem nagietkowy 50ml, B0018

2021-12-02 18:24:34
Kremu szukałam w różnych sklepach.W końcu znalazłam

Oferta tygodnia