ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Krem z krwawnika 50ml

Symbol: B0005

119.80 zł

Producent: Les Jardins de Sainte-Hildegarde
Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: OgrodyHildegardy.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Krem z krwawnika 50ml


Ten balsam nie odpowiada przepisowi podanemu bezpośrednio przez Świętą Hildegardę.
Dużo pisze ona o krwawniku w swojej książce „Physica”. Opisane zalety wydawały się nam istotne, dlatego powstał balsam, który pozwala nam czerpać korzyści z tej rośliny, ponieważ nie mamy jej w naszym ogrodzie przez cały rok.
Róża, której nie widać w składzie, ma postać olejku eterycznego w tym preparacie i jest zawarta w liście składników jako „zapach”.

Wszystkie wskazówki dotyczące tego balsamu i stosowania krwawnika będzie można znaleźć w wielu książkach św. Hildegardy lub poświęconych analizie jej dzieł.

Sposób użycia:
Nakładaj na chore miejsce wykonując delikatne okrężne masaże.
Powtórz dwa do trzech razy dziennie.

Główne składniki aktywne:

- Krwawnik pospolity: zawiera azuleny o właściwościach łagodzących, przeciwzapalnych, antyseptycznych i leczniczych, kwas oleinowy i linolowy, kumaryny, chlorofil, który przyczynia się do naprawy i regeneracji uszkodzonych tkanek, bioflawonoidy : przeciwutleniacze, które hamują stany zapalne (witamina P, która chroni delikatne naczynia włosowate i może naprawić uszkodzenia skóry) oraz ściągające i antyseptyczne żywice.

- Kokos: Zawiera witaminę E i jednonienasycone kwasy tłuszczowe (kwas oleinowy, linolowy, mirystynowy i laurynowy), składniki chroniące barierę skórną.Olejek ma działanie adaptogenne, to znaczy równoważy zarówno skórę suchą, jak i tłustą.

- Róża: zawiera olejek eteryczny, flawonoidy, witaminę C i mikroelementy. Substancje te pomagają przywrócić elastyczność i młodość w najbardziej delikatnych obszarach, takich jak okolice oczu, dekolt i piersi. Cenne przeciwutleniacze chronią skórę przed wolnymi rodnikami.


W dziełach św. Hildegardy znajdują się informacje, że ten produkt/składnik może działać wspomagająco na:
siniaki, guzy, stłuczenia, zranienia,jeśli to konieczne, można leczyć otwarte rany kompresem maściowym. Można stosować także do smarowania oczu, ust i higieny intymnej.

Składniki:
Olej kokosowy * Olejek krwawnikowy * Perfumy Limonene ^ Linalool ^ Limonene ^
* z rolnictwa ekologicznego
° ze zbiorów w naturze
^ z naturalnych olejków eterycznych

Krem z krwawnika 50ml, B0005

2022-11-27 21:46:04
Wspanialy krem, szczególnie dla kobiet, krwawnik, ma cudowne wlasciwosci, Działa, Polecam

Oferta tygodnia