ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Tak leczy Bóg

Symbol: 9788361046219

28.00 zł

Tak leczy Bóg


Opis wydawcy:
Drodzy Czytelnicy, bardzo się ciesze, że do Waszych rąk trafiła książka Tak leczy Bóg, książka dla mnie bardzo ważna. Mówi o osobie bardzo mi bliskiej od dawna, o św. Hildegardzie z Bingen i jej dziele, które od wielu lat staram się propagować w Polsce. Odczytuje te książkę, o prostym, pięknym tytule, jako pochwalę wielkości Stwórcy, ukazanie możliwości danych przez Niego człowiekowi, a przekazanych nam przez św. Hildegardę. ()
Na polskim rynku od kilku lat pojawiają się publikacje, m.in. książkowe, na temat medycyny Hildegardy o rożnej, moim zdaniem czasem wątpliwej, wartości. Niezbyt fortunny bywa już sam wybór pozycji do tłumaczenia. Często też niezadowalający jest przekład, co prawdopodobnie wynika z nieznajomości przedmiotu. Widząc ten nieporządek, staram się, w miarę moich możliwości, porządkować teren hildegardowy w naszym kraju. Częścią tych porządków po stworzeniu Polskiego Centrum św. Hildegardy i zainicjowaniu powstania Stowarzyszenia Centrum św. Hildegardy w Polsce jest wprowadzenie na polski rynek wydawniczy pierwszej książki autorstwa dr. Gottfrieda Hertzki; książki, która dała początek wielkiemu powrotowi nauk średniowiecznej świętej.
Tak leczy Bóg jest owocem pionierskiej pracy autora, który w latach 40. minionego wieku jako pierwszy lekarz wprowadził do praktyki medycynę świętej. Więcej o ogromnej pracy, którą wykonał, znajdziecie Państwo w krótkim tekście wydawcy, Arnolda Guilleta, Dr Gottfried Hertzka, odkrywca medycyny Hildegardy, który zamieszczamy na końcu książki.
Alfreda Walkowska, wydawca
(fragment z książki Tak leczy Bóg, dr Gottfried Hertzka)


Autor: Gottfried Hertzka
Wydawnictwo: Polskie Centrum św. Hildegardy
Rok wydania: 2022
Oprawa: broszurowa, miękka
Liczba stron: 240
Format: 20 x 135 mm

Tak leczy Bóg, 9788361046219

2022-11-23 10:37:34
Oprócz produktów spożywczych, coś dla ducha. Wybrałam książkę "Tak leczy Bóg" i nie żałuję.

Oferta tygodnia