ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Zdrowe i proste gotowanie ze św. Hildegardą z Bingen

Symbol: 9788365349620

43.00 zł

Numer partii / najlepiej spożyć przed: data dostępna na opakowaniu
Dytrybutor w Polsce: OgrodyHildegardy.pl, MOUTON interactive Krzysztof Baran, ul. Starowiejska 265, 08-110 Siedlce, NIP: 821-152-01-37

Zdrowe i proste gotowanie ze św. Hildegardą z Bingen


Opis wydawcy
Dusza raduje się na widok dobrego uczynku, podobnie jak ciało, gdy znajduje pokrzepienie w smacznej potrawie - Hildegarda z Bingen.

Zanurz się w znakomitych smakach i aromatach zdrowych potraw św. Hildegardy.

Zdrowe i proste gotowanie ze św. Hildegardą z Bingen to kontynuacja poprzednich książek kucharskich zawierających receptury średniowiecznej mniszki, które zyskały rzesze sympatyków na całym świecie!

Gotowanie i jedzenie dają nie tylko radość i sytość, ale także chronią przed chorobami i poprawiają jakość naszego życia. Wystarczy, że weźmiesz sobie do serca rady św. Hildegardy oraz przejmiesz odpowiedzialność za siebie i swoje środowisko, a twoje życie będzie bogatsze i zdrowsze. Sięgając po sprawdzone lokalne produkty, dozując odpowiednio składniki, używając leczniczych ziół i przypraw, przekonasz się, ze wyborne smaki mogą zaskakiwać cię każdego dnia. Skosztuj znakomitych zup, deserów, sosów, chleba i wielu innych potraw według receptur Świętej Mniszki i odzyskaj zdrowie i dobre samopoczucie.

Autor: Brigitte Pregenzer, Brigitte Schmidle
Wydawnictwo: Esprit
Rok wydania: 2016
Oprawa: miękka
Liczba stron: 240
Format: 14.0x20.0 cm
Waga: 325 g

Zdrowe i proste gotowanie ze św. Hildegardą z Bingen, 9788365349620

2021-07-11 17:22:44
Bardzo smaczne i proste przepisy z użyciem znanych i dostępnych warzyw, owoców. Dodatek zniewalających smakiem gotowych przypraw z Ogrodów Hildegardy posiłki czy też desery wychodzą wyśmienite.

Oferta tygodnia