ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGORDY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Krem fiołkowy 30ml

Symbol: Krem fiołkowy 30ml

108.00 zł

Krem fiołkowy 30ml


Balsam został wykonany zgodnie z oryginalną recepturą św. Hildegardy. Substancja tłuszczowa, w tym przypadku rolę nośnika składników aktywnych pełni tłuszcz kozi.

Według pism św. Hildegardy fiołek jest „między zimnem a gorącem”, jego kolorystyka jest dyskretna, a rośnie dzięki miękkości i lekkości powietrza. Pasjonaci św. Hildegardy mogą odwołać się do rozdziału książki „Physica” poświęconego fiołkowi, aby zapamiętać wszystkie korzyści. Róża posiada tak niezwykłą siłę oddziaływania, wzmacnia właściwości wszystkich kosmetyków i maści, do których jest dodawana.
Z jej wielu zalet możemy w pełni korzystać zarówno poprzez skórę, jak i zmysł powonienia dzięki przyjemnemu zapachowi, który zachwyca serce.

Główne składniki aktywne:
  • Fiołek: zawiera śluzy, saponiny, kwasy organiczne, żelazo i wiolaminę oraz charakterystyczny olejek eteryczny. Usuwa zanieczyszczenia ze skóry i chroni ją przed szkodliwym działaniem słońca. Jest to bardzo cenny kwiat leczniczy według św. Hildegardy.
  • Róża: zawiera olejek eteryczny, flawonoidy, witaminę C i mikroelementy. Substancje te pomagają przywrócić elastyczność i młodość w najbardziej delikatnych obszarach, takich jak okolice oczu, dekolt i piersi. Cenne przeciwutleniacze tego kwiatu chronią skórę przed wolnymi rodnikami.

Sposób użycia:
- Nakładaj dwa lub trzy razy dziennie na wybrany obszar i wykonuj delikatne masaże okrężne. Ostrzeżenie: nie stosować na otwartą ranę.

Może działać wspomagająco na:
Nerwobóle, bóle głowy i zapalenie zatok, wrzody nowotworowe, mastopatia, mięśniaki, leczenie blizn pooperacyjnych, trudno gojące się rany, torbiele piersi, guzki tkanki łącznej, rak piersi, zapalenie węzłów chłonnych, ochrona podczas radioterapii oraz przed szkodliwym polem magnetycznym.

Składniki: Tłuszcz kozi, fiołek wonny, olejek z róży damasceńskiej, oliwa z oliwek

Krem fiołkowy 30ml, Krem fiołkowy 30ml

Nasze rekomendacje