ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY WIĘCEJ
ogrodyhildegardy.pl
ogrodyhildegardy.pl
Tradycyjne receptury wg. Św. Hildegardy od trzech pokoleń

Kasztany jadalne - Napój kasztanowo-migdałowy w proszku 400g Bio*

Symbol: FDC

95.00 zł

Kasztany jadalne - Napój kasztanowo-migdałowy w proszku 400g Bio*


Opakowanie wystarcza na przygotowanie 4/5 litrów napoju.
Źródło magnezu oraz witaminy B9.

Proszek pozwala na szybkie przygotowanie mleka migdałowo –kasztanowego. Został wyprodukowany w opatentowanym procesie, aby zagwarantować wysoką jakość odżywczą i zapewnić dobrą przyswajalność. Wartości odżywcze migdałów i kasztanów zostały zoptymalizowane przez wstępne gotowanie.
Dzięki specjalnemu procesowi częściowego odtłuszczania napój jest bogaty w białka, błonnik, wapń i magnez, przyczyniając się do metabolizmu minerałów. Ponadto kasztan dostarcza węglowodanów, magnezu, potasu i witamin B1, B6, B9, niezbędnych do wspierania metabolizmu energetycznego.
W ramach zbilansowanej diety jest szczególnie polecany podczas śniadania i przed zajęciami sportowymi.
100% pochodzenia roślinnego, bez dodatku sacharozy, naturalnie bez laktozy i bezglutenowy, ten napój jest idealny dla wszystkich grup wiekowych jako alternatywa dla mleka zwierzęcego lub sojowego.
Napój sporządzony z 3 miarek zapewnia wolno przyswajalne węglowodany, 7% dziennego zapotrzebowania magnezu, 5% w witaminie B9 na 96 kcal (403 kJ)
Wskazówki dotyczące przygotowania:
Umieść 2 - 3 miarki w szklance lub shakerze.
Dodaj 100–200 ml zimnej lub letniej wody.
Wymieszaj lub wstrząśnij.

Dla małych dzieci podczas zaprzestania karmienia piersią i urozmaicania diety:
Rozpuścić napój w odpowiedniej wodzie, mineralnej lub słabo zmineralizowanej źródlanej, przestrzegając zalecanej dawki 2 miarki na 100 ml wody. Stosować zgodnie z objętością odpowiadającą miesiącom życia, chyba że zaleci to niezależna osoba wykwalifikowana w medycynie, dietetyce lub farmacji lub specjalista w dziedzinie opieki, matek i niemowląt.

W kuchni :
Rozcieńczyć 2 dawki / 100 ml płynu w przypadku słodkich przepisów lub 1 dawkę / 100 ml w przypadku słonych. Rozpuszczać przed dodaniem lub dodać proszek, a następnie wodę bezpośrednio zgodnie z przepisem.

Wskazane jest, aby spożyć napój tego samego dnia i w razie potrzeby schłodzić go w lodówce. W przypadku małych dzieci resztek preparatu nie należy przechowywać po spożyciu. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem słonecznym.Właściwości odżywcze:
wartości odżywcze na 100 g:
Wartość energetyczna: 402 kcal (1680 kJ)
Białka: 9 g
Węglowodany: 62 g (w tym cukry: 24 g)
Tłuszcz: 12 g (w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1 g, jednonienasycone: 8 g, wielonienasycone: 3 g, cholesterol: 0 g)
Włókno: 5 g
Sód: 0,014 g (w tym sól: 0,028 g)
Magnez: 86 mg (29% RDA)
Fosfor: 193 mg (24% RDA)
Witamina B9: 38 µg (19% RDA)

Może działać wspomagająco na:
„ Kasztan jest przydatny w zwalczaniu każdej choroby jaka dotyka człowieka” Physica 3.12 „ Dobry sok i dobre ciepło pestek migdała przynosi zdrowie mózgu i ładną cerę” Physica 3.10

Składniki:
Migdały * częściowo odtłuszczone 25%, mąka kasztanowa * 25%, syrop ryżowy * odwodniony, ryż *, włókno akacjowe *, naturalny aromat waniliowy *

*Produkt rolnictwa ekologicznego- kraj pochodzenia Francja

Od dnia 1 lutego 2022 r. do dnia 31 lipca 2022 r. sprzedaż tego towaru spożywczego jest objęta stawką podatku od towarów i usług obniżoną do wysokości 0%.

Kasztany jadalne - Napój kasztanowo-migdałowy w proszku 400g Bio*, FDC

2022-04-21 12:43:27
Bardzo oryginalny smak, do każdego rodzaju kawy, prawdziwej i każdej innej

Nasze rekomendacje